BMW X3 viti 2013, E zezë, 2.0L, 173km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
26 000€
Shtuar: 3 nëntor 2019, numri: 2980
Modeli: X3 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 173 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E re 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Bmv viti 2013 naft 2.0 esht bler me 0 km aktualisht ka 173 km sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te gjitha tavan xhami komplet siper dopjo klima sendiljet lekur me ngroje dhe memorje pasqyrat me palosje dopjo kseno te gjitha ekstrat ka luk te ri 2016 cmim 26000 euro pranoj dhe kovertim me ndo nje makin te vogel ke vlera 6 mij euro jo me shum ju lutem kontakt serioz flm;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.