BMW X3 viti 2011, E bardhë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
1€
Shtuar: 5 nëntor 2019, numri: 14683
Modeli: X3 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Super ekonomike; -Start and stop (fiket ne semafo) -Rigjenerim frenash ne frenim; -Pakete sportive sport, sport +; -Timon dhe amortizator te adoptueshem sipas shpejtesise; -Kontroll presioni gomash; -Look M; -x drive 4x4; -pasqyrat me palosje dhe erresohen sapo i bjen drita -drita xenon bixenon te adoptueshme sipas terrenit; -sensor parkimi dhe sensor shiu; -cruise controll me funksion frenimi; -Sistem navigacioni 2018; -Bmw assisst dhe Bmw online; -Voice controll; -Hill asist; -Frena dore elektrike; -On board computer ku mund te kontrolloni cdo gje qe nuk shkon me makinen; -Autohold si dhe shume e shume opsione te tjera;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.