BMW X3 viti 2008, E zezë, 2.0L, 250000km

Njoftime të ngjashme

-BMW 740d TwinTurbo; ; -4.0d 320HP TwinTurbo (2995ccm Pa taks lluksi) Naft + Karikim; ; -Xhamat e zi (me leje per 5 vje); -Viti 05/2014; ; -xDrive; ; -4 pozicione (Sport + /Sport/Comfort/Ec);... Tiranë
Shitet BMW 316i, viti 2003, 114.000 km, Benzin - Gaz (lovato, 5 vite garanci i sapomontua) makina sht pothuajse e re, ngrohje sediljesh, pasqyra dhe xhama elektrike, sensor parkimi. Tiranë
-BMW X5; ; -3.0 nafte; ; -Viti 2010; ; -298.000 km; ; -Full option; ; -Makina ndodhet ne Tirane e sapoardhur nga amerika e gateshme per cdo lloj prove, me targa shqipertare; ; -mimi 13.500. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
shitet makina per arsye emigrim. makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
5 500€
Shtuar: 30 dhjetor 2021, numri: 114418
Adresa: Tiranë, Kulla III, Kati 2, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë 1001, shfaq në hartë
Modeli: X3 
Viti: 2008 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 177 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
SHITET BMW X3 VITI 2008 MOTORR 2.0TDI NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE.
KONSUMI 8.0 LITRA/100KM
MAKINA E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE.
JO TREGTAR

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.