BMW X1 viti 2012, Blu, 144200km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
shitet makina per arsye emigrim. makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
FULL OPSIONAL DESIGNO; ; KAMERA 360 Grade; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; SPORTPAKET; ; Kambio AUTOMATIKE - TIPTRONIC, 9G-TRONIC MARSHET NE TIMON F1; ; BAXHO XHAMI; ; DISTANCE DISPLAY; ; SPEED LIMIT... Tiranë
OKAZION -Shitet BMW Seria 3, modeli 328 (xdriv) viti 2014. sht shum e pastr si nga ana estetike dhe xhenerik. T gjitha shrbimet ( vaj, filtra, ferrota) jan br tek koncesionari BMW Albani. Tiranë
1€
Shtuar: 25 shtator 2021, numri: 114252
Modeli: X1 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 144200 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Shitet Nderrohet Bmw X1 Kamio Automatike Viti 2012 2.0 Benzine Tavan Panorama Nr Cel& Whatsapp: + 355698730083; Makina Posedon Keto Opsione: -> Sallon Lekure Ngjyre E Zeze; -> Ndezje Start& Stop; -> Timon Me Ngrohje; -> 144.000 Km Origjinale; -> Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult; -> Klima Dixhitale Tronike; -> Xhama Te Zinj; -> Sistem Audio I Amplifikuar Me Subwoofer Fabrike; -> Kasetofon Me Disk + Radio + Aux + USB; -> Kompjuter Bordi; -> Drinking Place; -> Sendilje Me ngrohje; -> Goma Te Reja; -> Disqe Alumini; -> Stopa Me Pika Led; Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Vizuale E Interiore Sic Duket E Ne Foto; E Sapo Ardhur Me Dogane Te Paguar Gati Per Targa Ndodhet Ne Elbasan; Cmimi Okazion Per Modelin E Saj; Nr Cel& Whatsapp: + 355698730083

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.