BMW Seria 7 viti 2006, Gri, 3.0L, 299000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Nderrohet Bmw X1 Kamio Automatike Viti 2012 2.0 Benzine Tavan Panorama Nr Cel& Whatsapp: + 355698730083; Makina Posedon Keto Opsione: -> Sallon Lekure Ngjyre E Zeze; -> Ndezj. Tiranë
shitet makina per arsye emigrim. makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
FULL OPSIONAL DESIGNO; ; KAMERA 360 Grade; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; SPORTPAKET; ; Kambio AUTOMATIKE - TIPTRONIC, 9G-TRONIC MARSHET NE TIMON F1; ; BAXHO XHAMI; ; DISTANCE DISPLAY; ; SPEED LIMIT... Tiranë
OKAZION -Shitet BMW Seria 3, modeli 328 (xdriv) viti 2014. sht shum e pastr si nga ana estetike dhe xhenerik. T gjitha shrbimet ( vaj, filtra, ferrota) jan br tek koncesionari BMW Albani. Tiranë
5 300€
Shtuar: 6 tetor 2021, numri: 114265
Modeli: Seria 7 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 299000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Makina eshte ne gjendje shume te mire.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.