BMW Seria 6 viti 2014, E zezë, 3.0L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION -Shitet BMW Seria 3, modeli 328 (xdriv) viti 2014. sht shum e pastr si nga ana estetike dhe xhenerik. T gjitha shrbimet ( vaj, filtra, ferrota) jan br tek koncesionari BMW Albani. Tiranë
Sallon lekure, sendilje me ngrohje dhe me memorie, navi i madh, stopa me led, disqe alumini, goma te reja PIRELLI, baxha xhami, ndezje me START-STOP, klima tronik, komando ne timon, sensor dritash. Tiranë
Kamer. Lekur bezh sedilet shum e paste. Mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrim. Servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! Tiranë
EURO 4 DPF; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; 1 DORE MAKINE; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI; ; Klima DIGITALE - BI-ZONE (PARA DHE MBRAP); NAVIGATOR -CD- ROM- RADIO FM/AM. Tiranë
24 900€
Shtuar: 24 shkurt 2021, numri: 113953
Modeli: Seria 6 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 330 
Shitet ose Ndërrohet.
Makina është full options nuk ka nevojë për fjalët e tepërta. Ç'do gjë perfekt. Cmimi i diskutueshem pasi të shihni makinën nga afër. Xhama te zinj me letra te rregullta dhe letra deri në vitin 2022.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.