BMW Seria 5 viti 2014, E zezë, 3.0L, 119000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Nderrohet Bmw X1 Kamio Automatike Viti 2012 2.0 Benzine Tavan Panorama Nr Cel& Whatsapp: + 355698730083; Makina Posedon Keto Opsione: -> Sallon Lekure Ngjyre E Zeze; -> Ndezj. Tiranë
shitet makina per arsye emigrim. makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
OKAZION -Shitet BMW Seria 3, modeli 328 (xdriv) viti 2014. sht shum e pastr si nga ana estetike dhe xhenerik. T gjitha shrbimet ( vaj, filtra, ferrota) jan br tek koncesionari BMW Albani. Tiranë
22 000€
Shtuar: 5 gusht 2021, numri: 114154
Modeli: Seria 5 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 119000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
FULL OPSIONAL DESIGNO
KAMERA 360 Grade
ECO SYSTEM START/STOP
SPORTPAKET
Kambio AUTOMATIKE - TIPTRONIC, 9G-TRONIC MARSHET NE TIMON F1
BAXHO XHAMI
DISTANCE DISPLAY
SPEED LIMIT ASSIST
ATTENTION ASSIST
AUTO HOLD
KEYLESS GO PACKET (HAPJE, MBYLLJE DHE NDEZJE ME GISHT)
NAVIGATOR - DVD - CD ROM - USB - AUX - SD CARD-MP3 RADIO FM/AM - BLUETOOTH BMW - TELEFON BMW
SISTEM AUDIO HARMAN KARDON
Tapiceri SPORTPAKET LEKURE NAPE "DESIGNO" E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
SEDILJET ME NGROHJE PARA & MBRAPA + MEMORY
KLIMA ME 4 ZONA (SHOFERI + PASAGJERI + PASAGJERET MBRAPA)
SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale (PARA & MBRAPA) + KAMERA 360
SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
PERDE ORIGJINALE BMW + XHAMA TE ZINJ ME LEJE
XHAMAT FOTOCHROMATIC
Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik + Xhama pasqyre Fotochromatic
FENERE FULL LED BI-XENON ORIGJINAL INTELLIGENT LED& ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
Disqe alumini 19 inches te Markes “BMW SPORTPACKET”
Goma të sapovendosura
Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.