BMW Seria 5 viti 2011, Gri, 3.5L, 210500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet ose Ndrrohe; ; Makina sht full options nuk ka nevoj pr fjalt e teprt. 'do gj perfek. Cmimi i diskutueshem pasi t shihni makinn nga af. Xhama te zinj me letra te rregullta dh. Tiranë
Kamer. Lekur bezh sedilet shum e paste. Mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrim. Servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! Tiranë
EURO 4 DPF; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; 1 DORE MAKINE; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI; ; Klima DIGITALE - BI-ZONE (PARA DHE MBRAP); NAVIGATOR -CD- ROM- RADIO FM/AM. Tiranë
Bmw Serie 5 2.5 Nafte me Dogane Kambio Automatike Viti 2006 125.000 Km Sedilje me ngrohje Cmimi 6.300 Eur; Vizitoni faqen e biznesit ton AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 14, VORE TIRANE Tregoje n hart Tiranë
BMW 318 Benzine, Kambio, Automatike 168000 km, U shit Flm SWISS AUTO MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA; Vizitoni faqen e biznesit ton AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 14, VORE TIRANE Tregoje n hart Tiranë
13 000€
Shtuar: 7 shkurt 2021, numri: 113930
Modeli: Seria 5 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 210500 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.5 litra
Kuaj fuqi: 300 
Shes BMW GT 535. Viti 2011, me letra te prera per nje vit deri ne shtator te 2021, ka 210.000 KM (origjinal) Makina esht me motor 3. (iturbo) model (350d) me 300hp. Makina ka keto opsione: tapiceri lekure e zez shum e paster, sendilje elektrike dhe me ngrohje, klima 4 zona, komanda ne timon, sensor parkimi, drita automatike inteligjente ( levizin sipas timonit), Sport/Sport + MODE, pasqyra me palosje dhe antiverbuse, aux/bluetooth/usb, xhamat e zinj origjinal dhe xhami perball lejla origjinal et. Teper e rehatshme me hapsire te bollshme ( sendiljet e mbrapme levizim sipas deshires. Bagazhi me thithje, jastik me aje. Shume e sigurt ne rruge dhe shum e shpej. Makina esht ne super gjendje, sapo esht nderruar kiti (zinxhiri i motorrit) me garanci, vaj/filtra motori dhe kambjo te sapo bera, boja shum e paster, disce R19 me 4 goma te rej.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.