BMW Seria 5 viti 2011, Gri, 3.0L, 185500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Shitet Nderrohet Bmw X1 Kamio Automatike Viti 2012 2.0 Benzine Tavan Panorama Nr Cel& Whatsapp: + 355698730083; Makina Posedon Keto Opsione: -> Sallon Lekure Ngjyre E Zeze; -> Ndezj. Tiranë
shitet makina per arsye emigrim. makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
FULL OPSIONAL DESIGNO; ; KAMERA 360 Grade; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; SPORTPAKET; ; Kambio AUTOMATIKE - TIPTRONIC, 9G-TRONIC MARSHET NE TIMON F1; ; BAXHO XHAMI; ; DISTANCE DISPLAY; ; SPEED LIMIT... Tiranë
OKAZION -Shitet BMW Seria 3, modeli 328 (xdriv) viti 2014. sht shum e pastr si nga ana estetike dhe xhenerik. T gjitha shrbimet ( vaj, filtra, ferrota) jan br tek koncesionari BMW Albani. Tiranë
9 400€
Shtuar: 28 gusht 2021, numri: 114188
Modeli: Seria 5 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 185500 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Makina eshte ne gjendje shume te mire.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.