BMW Seria 5 viti 2009, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
8 800€
Shtuar: 19 tetor 2019, numri: 1665
Modeli: Seria 5 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
BMW seria 5 528i Benzine , (e pershtatshme per impiant gazi) Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sendilje me ngrohje dhe me memorie,navi i madh , stopa me led , disqe alumini, goma te reja, baxha xhami , ndezje me START-STOP , klima tronik , komando ne timon , sensor dritash , sensor shiu , makina e sapo ardhur nga amerika, me targa te sapo prera , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje Perfekte motorrike dhe xhenerike..

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.