BMW Seria 5 viti 2008, Gri, 3.0L, 270000km

Njoftime të ngjashme

Shitet; ; Marka, Modeli: BMW 535 XDrive 4x4; ; Viti: 2014; ; Kambjo: Automat; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan e paguar; ; Km: 175.000; ; Ngjyra: gri e erret; ; Opsionet shtese: . Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: BMW 535d Xdrive 4x4; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 205.000; ; Ngjyra: Gri; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel. Tiranë
SHITET BMW X3 VITI 2008 MOTORR 2.0TDI NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIK; ; KONSUMI 8.0 LITRA/100KM; ; MAKINA E GATSHME PER CDO LLOJ PROV; ; JO TREGTAR Tiranë
-BMW 740d TwinTurbo; ; -4.0d 320HP TwinTurbo (2995ccm Pa taks lluksi) Naft + Karikim; ; -Xhamat e zi (me leje per 5 vje); -Viti 05/2014; ; -xDrive; ; -4 pozicione (Sport + /Sport/Comfort/Ec);... Tiranë
Shitet BMW 316i, viti 2003, 114.000 km, Benzin - Gaz (lovato, 5 vite garanci i sapomontua) makina sht pothuajse e re, ngrohje sediljesh, pasqyra dhe xhama elektrike, sensor parkimi. Tiranë
8 500€
Shtuar: 28 korrik 2022, numri: 114603
Adresa: Tiranë, Autostrada Tirane - Durres, Marikaj, shfaq në hartë
Modeli: Seria 5 
Viti: 2008 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 270000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 528i Benzin-Gas
✔ Viti: 2008
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin-Gas
✔ Targa: Targa Shqiptare
✔ Km: 270.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin-Gas, me letra te paguar, xhama te zinj me leje, Keyless go, Start-Stop, steptronik, Xenon, sedilje me ngrohje, sensor parkimi,
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8500€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.