BMW Seria 5 viti 2005, E zezë, 3.0L, 299000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Okazion ! Bmw m3packet diesel 2998 cm, E90 ! 4x4 x drive, shum e shpejte dhe ekonomike, sherbimet ektstra, e gatshme per cfar do lloj prove nga ana juaj, pak e perdorur ne Shqiperi, vetem ng. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
4 700€
Shtuar: 26 shtator 2020, numri: 113555
Modeli: Seria 5 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 299000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Sensor Parkimi para/mbrapa
Sallon bezhe shum I paster
Me dogane te paguar

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.