Njoftime të tjera të ngjashme

Tiranë Tiranë
17 500€
Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
7 300€
I diskutueshëm
Bmw seria 3, viti i prodhimit 2006, manual 6 marshe, motorri 2.5 benzine/ gaz, 4 Dyer, 10 Airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, CD player, klima dixhital, sensore parkimi mbrapa, 2 celesa, impjanti... Tiranë
5 600€
Bmw x5 xdrive. Full extra,M look.272 hp. Muzike harman cardon, adaptive lights,hapje mbyllje me gisht,bagazh me buton,camera,panorama, sedilje timon me ngrohje,xhamat e zeza dhe antitermic, impiant... Tiranë
13 500€
Shitet BMW 316d ne gjendje perfekte nga ana mtorike dhe xhenerike gjithashtu. Motori: 1600 cc Transmetuesi: Manual Lenda djegese: Nafte Kilometrat e pershkuara: 245.000 Goma te sapo nderruara,... Tiranë
9 900€
I diskutueshëm
17.50€ I diskutueshëm

BMW Seria 5, 2.5L, 128,000km

Shtuar: 24 gusht 2019, numri: 1303
Adresa: Tiranë, Sami frasheri, shfaq në hartë
Telefoni:
0696966789
WhatsApp:
0696966789
Modeli: Seria 5 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 128 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.5 
Kuaj fuqi: 218 
Konsumi (L / 100km):
Klasa ekologjike: Euro 3 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
VIN:
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Parktronic
Kompjuter i spondit
Sistem navigimi
Fenerët Xenon
Baxha
Larësi i fenerëve
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë
Tapiceri lёkurё 
Shes makinen time e cila esht ne super gjendje , esht mirmbajtur ne menyren me te mir Bmw ka ardhur nga Italia me 100,000 km e sjell nga Mektrin Motors dhe vetem 28,000 jan ber ne shqiperi . Ka goma pirelli qe vlera i shkon 1000€ Sherbimet i jane kryer te gjitha tek HL group Albania

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.