Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
7 300€
I diskutueshëm
Bmw seria 3, viti i prodhimit 2006, manual 6 marshe, motorri 2.5 benzine/ gaz, 4 Dyer, 10 Airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, CD player, klima dixhital, sensore parkimi mbrapa, 2 celesa, impjanti... Tiranë
5 600€
Bmw x5 xdrive. Full extra,M look.272 hp. Muzike harman cardon, adaptive lights,hapje mbyllje me gisht,bagazh me buton,camera,panorama, sedilje timon me ngrohje,xhamat e zeza dhe antitermic, impiant... Tiranë
13 500€
Shitet BMW 316d ne gjendje perfekte nga ana mtorike dhe xhenerike gjithashtu. Motori: 1600 cc Transmetuesi: Manual Lenda djegese: Nafte Kilometrat e pershkuara: 245.000 Goma te sapo nderruara,... Tiranë
9 900€
I diskutueshëm
BMW 530d 2012 -Kambio 8G -258 kuaj fuqi -M-Paket -Comfort seats -Sedilje me ngrohje dhe memorie -Head-up display -Dyert me thithje -Ndezje me buton -2 celsa -Frenon vet ne rast rreziku... Tiranë
18 500€
17 500€

BMW Seria 5, 2.5L, 128,000km

Shtuar: 10 gusht 2019, numri: 1299
Telefoni:
0696966789
WhatsApp:
0696966789
Modeli: Seria 5 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 128 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Coupè 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.5 
Kuaj fuqi: 218 
Timoni: Majtas 
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Parktronic
Sistem navigimi
Fenerët Xenon
Kontrolli i lundrimit
Baxha
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë
Tapiceri lёkurё 
Tiranë

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.