BMW Seria 3 viti 2014, Gri, 2.0L, 142600km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sallon lekure, sendilje me ngrohje dhe me memorie, navi i madh, stopa me led, disqe alumini, goma te reja PIRELLI, baxha xhami, ndezje me START-STOP, klima tronik, komando ne timon, sensor dritash. Tiranë
Shitet ose Ndrrohe; ; Makina sht full options nuk ka nevoj pr fjalt e teprt. 'do gj perfek. Cmimi i diskutueshem pasi t shihni makinn nga af. Xhama te zinj me letra te rregullta dh. Tiranë
Kamer. Lekur bezh sedilet shum e paste. Mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrim. Servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! Tiranë
EURO 4 DPF; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; 1 DORE MAKINE; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI; ; Klima DIGITALE - BI-ZONE (PARA DHE MBRAP); NAVIGATOR -CD- ROM- RADIO FM/AM. Tiranë
15 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 27 maj 2021, numri: 114067
Adresa: Tiranë, Rruga Sokrat Miho, shfaq në hartë
Modeli: Seria 3 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 142600 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Klasa ekologjike: Euro 5 
Timoni: Majtas 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Parktronic Sistem navigimi Fenerët Xenon Kontrolli i lundrimit Baxha Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Tapiceri lёkurё 
OKAZION -Shitet BMW Seria 3, modeli 328 (xdrive), viti 2014. Është shumë e pastër si nga ana estetike dhe xhenerike. Të gjitha shërbimet ( vaj,filtra,ferrota) janë bërë tek koncesionari BMW Albania (me fatura të dokumentuara). Ka 142,600 km (origjinale). Sendile lëkurë me ngrohje, baxho, navigator etj.
Ka hyrë në Shqipëri në gusht 2020. Çmimi është okazion 15,500 euro ( i diskutueshem)
Për ta parë nga afër, whats'up ose telefononi ne nr. e telefonit 0696053801.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.