BMW Seria 3 viti 2012, E bardhë, 1.8L, 205000km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW X5, viti fundi 2008, ne gjendje perfekte si nga ana e jashtme ashtu dhe mekanike, motorr 3.0 nafte pa taks luksi, makina eshte ekonomike nuk konsumon, 173.00 km, makina eshte me doga. Tiranë
OPSIONET - KEY LESS GO- START STOP- LOOK 2013 - TAVAN XHAMI - NAVI MADH - KSENO BIKSENO - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA DIGITAL + KAMERA - TV MBRAPA PER POSAGJERET-USB AUX DVD - HOLOGRAM - DYERT M. Tiranë
BMW X6M 5.0 BENXIN TWIN-TURBO; *AUTOMATIK TIPTRONIK; *FULL EXTRA VITI 2009; *E REGJISRUME TARGA SHIPTARE; ; -POSEDON; -TIMON ME NXEMJE F1 PLUS KOMANDA PERCJELLSE; -DYER ME VAKUM (AGNE) -KAME. Tiranë
Ideale per impiant gazi, pa takse luksi, gjendje shume te mire teknike dhe vizua. Timon me ngrohje, panoramike, disqe te reja, sendilje me memorie e. Cmim okazion 8900 euro me doga. Adresa. Tiranë
Bmw seria 1. 118 naf. Kamio Manuale 6 Marsha Viti 2006 Sapo Ardhur Me Dogan Paguar, letra per nje vit!; ; Makina Eshte Ne Gjendje Shum Te Mir Motorike, Xhenerike; ; Ndezje start-sto. Kondicioner. Tiranë
13 800€
Shtuar: 16 dhjetor 2020, numri: 113718
Modeli: Seria 3 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 205000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Xhama te zinj me leje
Dritat Led
Fiket vet ne trafik
Keyles go
Tapiceria me qepje te
Sedile me fryrje
Timon multifunksonal
Cruise control
Goma te reja
Vaj filtra te sapo nderruara
Sherbimet te gjitha te kryera

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.