Njoftime të tjera të ngjashme

BMW X6 LOOK M-POWER 5.0BENZINE V8 VERSION EUROPIAN .MAKINA ESHTE 28.12.2009.MAKINA KA 165000KM ORIGJINALE .DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE... Tiranë
1€
E mirembajtur me sherbime 4 gomat e reja me disqe 17 ekonomike 6 litra te kombinuara dhe e shpejt 161 HP; Makina Nderrohet me makine tjeter Tiranë
5 000€
Shes makinen time e cila esht ne super gjendje , esht mirmbajtur ne menyren me te mir Bmw ka ardhur nga Italia me 100,000 km e sjell nga Mektrin... Tiranë
17.50€
I diskutueshëm
Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
7 300€
I diskutueshëm
Bmw seria 3, viti i prodhimit 2006, manual 6 marshe, motorri 2.5 benzine/ gaz, 4 Dyer, 10 Airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, CD player, klima... Tiranë
5 600€
6 300€

BMW Seria 3 viti 2009, Gri, 246000km

Shtuar: 9 tetor 2019, numri: 1348
Telefoni:
0692699516
Modeli: Seria 3 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 246000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
BMW 320 diesel, Vitprodhimi 2009, Kambio Manuale 6+1, 246.000km, Klima Dual Zone, Kompjuter Bordi, Timon Multifunksional, Pilot Automatik, Eco System Start/Stop, Audio Cd, Aux, Sensor Dritash, Sensor Shiu, Xhama dhe pasqyra elktronike, Pasqyra me palosje, Sensor parkimi, 2 celsa, Goma 90%. Makina esht ne gjendje shum te mire me te gjith dokumentat e paguara.Cel: 0692699516Cmimi: 6.300 euroME NDRRIM KA CMIM TJETERMercedes Benz ml270 w163 ml400 ml500 ML320 ML350 w164 w165 w166 amg look diesel automatic cdi SUV 4x4 bmw sllon c200 c220 c270 e200 220 e270 e320 rexhina gl g270 g400 g500 w140 w222 s300 s280 s320 s500 s600 ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 s300 sllon mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP GRAND CHEROKE,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.