BMW Seria 3 viti 2007, E zezë, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Bmw M performance fabrik; Makin e bler ne sallon ne gjermani e perdorur nga nje do. Motori 4.0 twin turbo M packet, stage 1 Pogea Racing 350 + konusumi nuk kalon mbi 12.5 max qyte. Disqe 21 O. Tiranë
BMW Seria 6 viti 2007. 5000I; Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike; * Letra te paguara deri ne Prill 2020; * Impiant gaz STAG me dy vite garanci deri me Shtator 2021; * Tapicer. Tiranë
Shitet makina BMW 535i GT, viti Mars 2010.Makina nuk eshte makine tregtaresh e kam mar vet ne Amerike, eshte super makin disqe BBS (20 INC) te gjera mbrapa te modeli. Makina posedon 300 (moto. Tiranë
MOTORR 2.0 NAFTE SHUM EKONOMIKE; CLIMA 2 ZONALE; KAMBIO MANUALE; ABS; ESP; SRS; SENSOR SHIU; SENSOR DRITE; DRITA AUTOMATIKE; FENER KSENON; FENER ANGEL EYE; KOMPJUTER BORDI; AUTO PILOT; KOMANDA N. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2007, sallon lekure, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, xhama eklektrik, komanda n. Tiranë
6 700€
Shtuar: 22 tetor 2019, numri: 1727
Modeli: Seria 3 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
BMW Seria 3 model 4x4 me impjant gazi dhe nuk e kap taksa e luksit, letra te prera deri ne qershor 2020.; Shitet per arsye mosperdorimi, e ardhur nga amerika.; Ka bere vetem 3000 km ne Shqiperi.; Mund te me kontaktoni ne Whatsapp +16173869656 ose ne tel ne numrin shqiptar 0672189010

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.