BMW Seria 3 viti 2006, Blu, 3.0L, 270270km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
7 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 20 korrik 2020, numri: 113488
Adresa: Tiranë, Rinas, shfaq në hartë
Modeli: Seria 3 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 270270 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 330 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
Okazion ! Bmw m3packet diesel 2998 cm , E90 ! 4x4 x drive,shum e shpejte dhe ekonomike ,sherbimet ektstra , e gatshme per cfar do lloj prove nga ana juaj , pak e perdorur ne Shqiperi , vetem nga nji dore .

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.