BMW Seria 3 viti 2001, Gri, 2.2L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW 120d Coupe; viti prodhimit fund 2008; 65.000KM; motorr 1995ccm diesel; kambio automatike; pilot automatik; sensor parkimi; xhama te zi; drita bixeno; klima; cd player, aux; pasqyra me palosje. Tiranë
Me letra per 1 vit; Makina eshte luk M; Sdile lekure, sensor parkimi pas, manual 6 marsha, disqe M, hyre ne shqiperi ne 2018; xhama elektrik, pasqyra elektrike etj Tiranë
Shitet bmw x6 xdrive 4.0 nafte pa takse luksi; Makina eshte super gjendje ka 80 mij klm; Goma te reja ranflat dhe disce origjinale te bmw 20; Viti prodhimit eshte dhjetor i 2010; cmim eshte okazio. Tiranë
SHITET BMW X5 VITI 2010; -MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA NE DATEN 15 /08/2018; -BMW MOTOR 3.0 BENZINE/GAZ; (IMPIANTI I GAZIT 5 VJET GARAN) LOOK FABRIKE M; 130 000 KM; X DRIVE ( 4) -NDEZJE M. Tiranë
Shitet BMW 535i X-drive 306 kf motorr 3.0 pa takse lluksi me dokumenta shqipetare, konsumi 7.5 litra ne rruge jashte qytetit, Makina eshte full ekstra, sistem start/stop ne trafik, kontrol. Tiranë
3 500€
Telefoni:
0674070020
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1855
Modeli: Seria 3 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Kuaj fuqi: 170 
Seria 3 320 benzine gaz motorr 2.2 170 cv , viti 2001 ne gjendje perfekte motorrike, impiant gazi Landirenzo, disqe 18" M, makina eshte shum e mbajtur si nga ana estetike dhe nga pjeset xhenerike. Te gjitha sherbimet e kryera periodikisht; Cmimi pak i diskutueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.