BMW Seria 1 viti 2019, E zezë, 2.0L, 152890km

Njoftime të tjera të ngjashme

OPSIONET - KEY LESS GO- START STOP- LOOK 2013 - TAVAN XHAMI - NAVI MADH - KSENO BIKSENO - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA DIGITAL + KAMERA - TV MBRAPA PER POSAGJERET-USB AUX DVD - HOLOGRAM - DYERT M. Tiranë
BMW X6M 5.0 BENXIN TWIN-TURBO; *AUTOMATIK TIPTRONIK; *FULL EXTRA VITI 2009; *E REGJISRUME TARGA SHIPTARE; ; -POSEDON; -TIMON ME NXEMJE F1 PLUS KOMANDA PERCJELLSE; -DYER ME VAKUM (AGNE) -KAME. Tiranë
Xhama te zinj me leje; ; Dritat Led; ; Fiket vet ne trafik; ; Keyles go; ; Tapiceria me qepje te; ; Sedile me fryrje; ; Timon multifunksonal; ; Cruise control; ; Goma te reja; ; Vaj filtra te sapo... Tiranë
Ideale per impiant gazi, pa takse luksi, gjendje shume te mire teknike dhe vizua. Timon me ngrohje, panoramike, disqe te reja, sendilje me memorie e. Cmim okazion 8900 euro me doga. Adresa. Tiranë
SHUME EKONOMI. shenuar ne leje qarkullim; ; Makina esht me sherbime te ber; ; Cilindrata 2993. *jo takse lluksi*; ; Ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo lloj prov; ; - X-drive 4x4 full option. Tiranë
4 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 11 dhjetor 2020, numri: 113698
Adresa: Tiranë, Myslym Shyri, shfaq në hartë
Modeli: Seria 1 
Viti: 2019 
Kilometrazhi: 152890 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 146 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Fenerët Xenon Kontrolli i lundrimit Airbags Mbyllja qendrore 
Bmw seria 1. 118 naft. Kamio Manuale 6 Marsha Viti 2006 Sapo Ardhur Me Dogan Paguar, letra per nje vit!
Makina Eshte Ne Gjendje Shum Te Mir Motorike , Xhenerike
Ndezje start-stop. Kondicioner , Xhamat Elektrik 4 Goma Te Reja . Disqe Alumini,
Shum ekonomike dhe e shpejt.
Cmimi 4000 euro.
Tel 069 799 55 32

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.