BMW Seria 1 viti 2010, Gri, 1.2L, 109000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet ose Ndrrohe; ; Makina sht full options nuk ka nevoj pr fjalt e teprt. 'do gj perfek. Cmimi i diskutueshem pasi t shihni makinn nga af. Xhama te zinj me letra te rregullta dh. Tiranë
Kamer. Lekur bezh sedilet shum e paste. Mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrim. Servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! Tiranë
Shes BMW GT 535. Viti 2011, me letra te prera per nje vit deri ne shtator te 2021, ka 210.000 KM (origjinal) Makina esht me motor 3. (iturbo) model (350d) me 300h. Makina ka keto opsione: tapicer. Tiranë
Bmw Serie 5 2.5 Nafte me Dogane Kambio Automatike Viti 2006 125.000 Km Sedilje me ngrohje Cmimi 6.300 Eur; Vizitoni faqen e biznesit ton AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 14, VORE TIRANE Tregoje n hart Tiranë
BMW 318 Benzine, Kambio, Automatike 168000 km, U shit Flm SWISS AUTO MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA; Vizitoni faqen e biznesit ton AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 14, VORE TIRANE Tregoje n hart Tiranë
5 990€ I diskutueshëm
Shtuar: 8 shkurt 2021, numri: 113936
Modeli: Seria 1 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 109000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
EURO 4 DPF
ECO SYSTEM START/STOP
1 DORE MAKINE
TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI
Klima DIGITALE - BI-ZONE (PARA DHE MBRAPA)
NAVIGATOR -CD- ROM- RADIO FM/AM-
TAPICERI LEKURE ///M-PACKET SPORTPACKET
NGROHJE SEDILJESH PARA
RIMESO INDIVIDUAL
XHAMA TE ZINJ
SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
PAKETA CHROME BRENDA & JASHTE
ESP (KONTROLL I STABILITETIT)
SISTEMI I FRENIMIT ABS
PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
PASQYRA FOTOKROMATIKE+ ME OPSION PALOSJE ILS SISTEM INTELIGJEN I DRITAVE
Sediljet e pasme të palosshme
Sediljet e mbrapme opsion per Femijet ISOFIX E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë
Goma TE REJA 100% MICHELINE) te sapovendosura
Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.