BMW M3 viti 2011, E bardhë, 4.0L, 99000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
24 500€
Shtuar: 19 nëntor 2019, numri: 99581
Modeli: M3 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 99000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.0 litra
Kontrolli i klimës Parktronic Disqe aliazhi Ngrohja e ndenjëseve 
BMW M3-4.0 v8 ( M3 origjinale nga fabrika ), Viti Prodhimit 2011me 99.000 milje, coupe, kamio smg 7g marsha ne timon, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + memory, disqe alumini, klima, navigator, bagazhier, sensor parkimi, shume e shpejt dhe teper e sigurt ne rruge, marmitat origjinale te makines, letra te gjitha te paguara, me te gjitha sherbimet e sapo bera, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. makines i jan kryer te gjitha sherbimet ne dat 20 korrik 2019. servis total; e theksoj esht ne gjendje perfekte Cmimi-24.000 Euro I Diskutueshem ose nderrohet Per me shum info na kontaktoni FLM ---ViberWhatsAp--- Cel 069 33 44 877 Cel 069 74 67 933;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.