BMW 6 series

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
11 600€
Shtuar: 23 janar 2019, numri: 904
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Seria 6 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 93000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Coupe 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.4 litra
BMW 645 CI SMG(Sequential Manual Gearbox)
SUPER MAKINE SUPER PILOTAZH!
Fuqia 333 kuaj.
E blere e re dhe eshte perdor nga 1 Person!
Km-93000
Ngjyra jashte-e Zeze.
Dritat Xenon dhe me levizje sipas levizjes se timonit(lart poshte Majtas Dhjathtas)
Drita Mjergulle.
Drita per diten automatike(si te foto).
Salloni-Vishnje me Gri te erret.
Sediljet sport dhe opsione te tjera+izofix.
Sedile me ngrohje dhe me memorje.
Vend qe vendoset skit brenda ne kabine.
Head-up Display(cdo gje nga kroskoti e tregon ne Xhamin e pare Km,navigator etj)
3 celsa per ndezje origjinal.
Sensor parkimi ne ekran dhe tingull para-mbrapa.
Voice Control.
Navigator.
Timoni i levizshem sipas deshires dhe active steering(me 1 rrotullim gomat kthehen komplet dhe shume e vigjilente ne hecje)
Kamio SMG manuale pa freksion dhe me leva ne timon.
Buton Sport(ben ndrimin e marshava shume shpejt).
Dynamic Drive(kjo eshte e vecanta e kesaj makine qe ka stabilitet ne kthesa qe i mer shpejtesi dhe pa humb kontrrollin)
Amortizatoret te 4 jan ven te rinj te BMW.
Disqe freni te rreja /ferrota para e mbrapa te nderuara.
Tavan me xham Panoramik dhe hapet ne pozicionin Lart.
Disqet origjinal KELLNERE 19 inch.
Goma Bridgestone19' RFT,RUN FLAT TIRE (s'ka nevoje per gome rezerve hecen deri 80km/ore pa asnje problem).
Monitorimi i gomave ne ekran kur humbet ajer.
Para-245/40/19.
Mbrapa-275/35/19.
Servise te bera ne kohen e duhur vetem ne koncesionar.
Muzika Logic7/ipod,cd,Radio.
Dokumetat te paguara.
Bmw eshte perdor shume mire dhe eshte ne gjendje shume te mire kete e tregojn kilometrat qe ka.
Atualisht ndodhet te rruga Ibrahim Rugova Sky Tower
Per me teper info me kontaktoni ne whatsapp.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.