Njoftime të tjera të ngjashme

Shes makinen time e cila esht ne super gjendje , esht mirmbajtur ne menyren me te mir Bmw ka ardhur nga Italia me 100,000 km e sjell nga Mektrin Motors dhe vetem 28,000 jan ber ne shqiperi . Ka... Tiranë
17.50€
I diskutueshëm
Tiranë Tiranë
17 500€
Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
7 300€
I diskutueshëm
Bmw seria 3, viti i prodhimit 2006, manual 6 marshe, motorri 2.5 benzine/ gaz, 4 Dyer, 10 Airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, CD player, klima dixhital, sensore parkimi mbrapa, 2 celesa, impjanti... Tiranë
5 600€
Bmw x5 xdrive. Full extra,M look.272 hp. Muzike harman cardon, adaptive lights,hapje mbyllje me gisht,bagazh me buton,camera,panorama, sedilje timon me ngrohje,xhamat e zeza dhe antitermic, impiant... Tiranë
13 500€
18 500€

BMW 5er, 3.0L, 190000km

Shtuar: 25 maj 2019, numri: 1176
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355692047001
Modeli: Seria 5 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Kuaj fuqi: 258 
BMW 530d 2012
-Kambio 8G
-258 kuaj fuqi
-M-Paket
-Comfort seats
-Sedilje me ngrohje dhe memorie
-Head-up display
-Dyert me thithje
-Ndezje me buton
-2 celsa
-Frenon vet ne rast rreziku
-Sistemi i amortizimit kambios dhe motorit me perzgjedhje ( eco pro, comfort , comfort + , sport , sport + )
-Integral active steering
-Xhama te zi origjinal
-Dritat e gjata automatike
-Sport display
-Klima automatike me 4 zona
-Baxho
-Distronic
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim,eshte ne gjendje perfekte.Makina eshte blere ne dhjetor te 2017 ne koncesionar ne Bremen,Gjermani.
Mundesi nderrimi
-Cel: +355692047001

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.