Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2006
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 600€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
13 500€
Viti: 2014
Kilometrazhi: 245000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
9 900€
I diskutueshëm
Viti: 2009
Kilometrazhi: 170000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
9 800€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 300€
18 500€

BMW 5 series

Shtuar: 25 maj 2019, numri: 1176
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355692047001
Modeli: 5 series 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Kuaj fuqi: 258 
BMW 530d 2012
-Kambio 8G
-258 kuaj fuqi
-M-Paket
-Comfort seats
-Sedilje me ngrohje dhe memorie
-Head-up display
-Dyert me thithje
-Ndezje me buton
-2 celsa
-Frenon vet ne rast rreziku
-Sistemi i amortizimit kambios dhe motorit me perzgjedhje ( eco pro, comfort , comfort + , sport , sport + )
-Integral active steering
-Xhama te zi origjinal
-Dritat e gjata automatike
-Sport display
-Klima automatike me 4 zona
-Baxho
-Distronic
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim,eshte ne gjendje perfekte.Makina eshte blere ne dhjetor te 2017 ne koncesionar ne Bremen,Gjermani.
Mundesi nderrimi
-Cel: +355692047001

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.