BMW 3er, 2.5L, 243000km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
Shitet BMW X5 viti prodhimit mars 2013 me kilometra origjinale, me te gjitha opsionet, ne gjendje shum te mi. Letrat i ka te paguara per 1 vit, deri ne dhjetor te 2020. Tiranë
BMW X3 3.0 NAFT (PA TAKS LUKS) KAMIO AUTOMAT; OPSIONET - TIMON MULTIFUNKSIONAL + KOMANDA NE TIMON + MEMORJE-BAGAZHIER 6 CD- SALLON LEKUR- SERDILE ME MEMORJE- ELEKTRIKE THYERJE FRYRJE CFRYRJE +. Tiranë
5 600€
Shtuar: 16 qershor 2019, numri: 1226
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Seria 3 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 243000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Bmw seria 3, viti i prodhimit 2006, manual 6 marshe, motorri 2.5 benzine/ gaz, 4 Dyer, 10 Airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, CD player, klima dixhital, sensore parkimi mbrapa, 2 celesa, impjanti i gazit STAG i vendosur ne dt. 20.05.2019 ne vleren 1000 Euro, me garanci 4 vjet, 243.000 km te verifikueshme nepermjet librit te servisit origjinal Bmw. 2 pale disqe me goma vere dhe dimri gati te reja. Makina ka hyre ne Shqiperi ne Maj 2019 dhe eshte ne gjendje perfekte, i jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.