Njoftime të tjera të ngjashme

Shes makinen time e cila esht ne super gjendje , esht mirmbajtur ne menyren me te mir Bmw ka ardhur nga Italia me 100,000 km e sjell nga Mektrin Motors dhe vetem 28,000 jan ber ne shqiperi . Ka... Tiranë
17.50€
I diskutueshëm
Tiranë Tiranë
17 500€
Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
7 300€
I diskutueshëm
Bmw seria 3, viti i prodhimit 2006, manual 6 marshe, motorri 2.5 benzine/ gaz, 4 Dyer, 10 Airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, CD player, klima dixhital, sensore parkimi mbrapa, 2 celesa, impjanti... Tiranë
5 600€
Bmw x5 xdrive. Full extra,M look.272 hp. Muzike harman cardon, adaptive lights,hapje mbyllje me gisht,bagazh me buton,camera,panorama, sedilje timon me ngrohje,xhamat e zeza dhe antitermic, impiant... Tiranë
13 500€
9 900€ I diskutueshëm

BMW 3er, 1.6L, 245000km

Shtuar: 1 qershor 2019, numri: 1200
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0694099499
Modeli: Seria 3 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 245000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Portobagazh 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
Shitet BMW 316d ne gjendje perfekte nga ana mtorike dhe xhenerike gjithashtu.
Motori: 1600 cc
Transmetuesi: Manual
Lenda djegese: Nafte
Kilometrat e pershkuara: 245.000
Goma te sapo nderruara, disqe alumini.
Opsione te tjera: Start/stop, eco pro, sport, klima me 2 zona etj.
Cmimi i diskutueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.