Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2006
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 600€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
13 500€
Viti: 2012
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
18 500€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 170000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
9 800€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 300€
9 900€ I diskutueshëm

BMW 3 series

Shtuar: 1 qershor 2019, numri: 1200
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0694099499
Modeli: 3 series 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 245000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Portobagazh 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
Shitet BMW 316d ne gjendje perfekte nga ana mtorike dhe xhenerike gjithashtu.
Motori: 1600 cc
Transmetuesi: Manual
Lenda djegese: Nafte
Kilometrat e pershkuara: 245.000
Goma te sapo nderruara, disqe alumini.
Opsione te tjera: Start/stop, eco pro, sport, klima me 2 zona etj.
Cmimi i diskutueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.