Bentley Continental viti 2010, Blu, 95000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje shume te mire, letra te sapo paguara, Klima, navigator, ksenon, komanda ne Timon, sendilje elektrike me ngrohje, disqe alumini e. Version avangard, motor 200 kompres. Tiranë
Benc 203 benzin gas kondicioner abs airbeg xhama elektrik disqe alumini sherbime te bera sheno. impnati ne leje qarkulli. makina eshte cdo gje. motorr kamio xhenerike tapice. shitet kam mar. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit 2014, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux + usb etj, kompiute. Tiranë
Shes Golf V ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, gomat jane pothuajse te reja, vaj dhe filtra te sapo ndrua. Tiranë
1€
Telefoni:
355693641444
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1838
Modeli: Continental 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 95000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Coupe 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Full opsion; Makina esht shum e paster ; Edhe ne gjendje; Shitet ose ndrrohe me makin te vogel + lek; ; Autoselvia

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.