Audi Q7 viti 2014, E zezë, 3.0L, 200200km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet A6 Viti 2008 2.0 Benzin + Gaz Impjant Super me 3 vjet garanci me vlere 1200 euro, Kamje Automatike, Sensor Parkimi, kamera, Perde Origjinale mbrapa me buton, Tapiceri Lekure ngjyre Mjalti. Tiranë
Audi A4-1.9 Diesel, Viti Prodhimit Fundi 2001 me 253.000, kamio manuale, cd player, disqe alumini, klima, xhama pasqyra elektrike, letra te gjitha te paguar deri ne Qershor 2020, ne gjendje shum. Tiranë
Audi a3 2.0 nafte kamio automat viti 2006 sport-bek ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera ne kohe letra te paguara Tiranë
Audi A8 3.0 i sapoardhur nga Gjerman. Makina eshte super 10/10. Makines i jane bere sherbimet tek Aud. Makina ka gomat e reja 100% dhe disqet qe jane marre komplet tek Audi ne Gjerma. Audit s. Tiranë
Audi A6 2.7 i sapoardhur nga Gjermania me dogan te pagu. Audit i jane bere te gjitha sherbimet tek Audi dhe nuk ka dal as problemi me i vog. Audi eshte me goma te reja 100% dhe eshte i paster dh. Tiranë
25 000€
Shtuar: 14 nëntor 2019, numri: 66984
Modeli: Q7 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 200200 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Shitet audi q7 s-line 3000 nafte e 2014 me 200.000 kilometra (origjinale) super full option, xhama te zi origjinal, sensor, 6 kamera, tavan xhami, lekur e zez, ngrohje sendilje dhe timoni, goma (dimri 90%) (vere 100%) Et. E sapo arrdhur nga ca;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.