Audi Q5 viti 2015, E zezë, 2.0L, 145000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe cdo servis eshte bere ne zvicer, impianti i gazit eshte nga me te miret; ; (Landi Renzo) me vler 1600 franga; ; Viti-2007; ; Motorr-2.4; ; Km-177.500 origjinal. Tiranë
Shitet gjendje perfekte 2 muje ka qe ka ardhe nga gjermania 88 mije km cdo cdo sherbim te audi, motorr bi tdi 320 ps cmimi diskutushem ose nderrohet Tiranë
Makina esht ne gjendje shum te mir ska asnje difekt cdo gjo funksionale sensor dritash shiu dhe parkimi mbrapa origjinal audi cd aux dhe usb me klim funksionale super ekonomike Tiranë
Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI 200 (272) kW (PS) S tronic; ; Motori: Diesel / 200 kW (272 kf) / 2, 967 cc; ; Lloji i transmetimit: automatik; ; Makin: ngasje me t gjitha rrotat; ; Ngjyra e jashtme: . Tiranë
20 000€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113287
Modeli: Q5 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 145000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Quattro,; 2.0 Benzin; Viti: 2015; Tavan panoramik, Bang; Olufsen 14; Bokse 500W, Audi MMI,; Start -stop,; Adaptive Xenon Headlights,; Pasqyra elektrike dhe te vetpalosshme, Sinjale tek pasqyrat; Airbags shtese,; Sedilje elektrike,; Cruise Control, Hill Assist, Disqe 18 me goma Bridgestone te reja 90%,; Mbyllje bagazhi me buton,; pasqyra mesit anti verbuese elektrike, Makina eshte Super gjendje si vizuale ashtu dhe motorrike, Prodhim Amerikanan; Km: 145, 000

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.