Audi Q5 viti 2013, E zezë, 2.0L, 186000km

Njoftime të ngjashme

Viti i prodhimit: 2011; ; Karburanti: Diesel/Nafte; ; Fuqia motorrike: 1.6 TDI; ; 206635 KM origjinale; ; Goma Dunlop te reja; ; Letrat te paguara; ; Kasetofon Memory card/ AUX / Bluetooth / Radio... Tiranë
Audi A6 V6 2.4 Benzine/Gaz Viti 2006; ; Km 250.000; ; Impiant Gazi Stag me 5 vite Garanci, shenuar ne leje qarkullimi; ; Sedilje me ngrohje, Klima bi-zone; ; Kamio Automatike Sport; ; Pasqyra... Tiranë
Shitet- Audi A6 (2012); ; ; ; Automjeti eshte ne gjendje t shklqyeshme dhe vjen i pajisur me dokumentat e paguar. Tiranë
Makina Posedon keto opsione:; Komanda ne timon; ; Timon spotiv lekure; ; Marsha F1 ne timon; ; Digital display; ; Voice commands; ; Mates vaji, voltazhi baterie, presioni,; ; Xhama dhe pasqyra... Tiranë
Marshe ne timon F1 ( + /); Baxho xhami; ; KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Sto) dezje-fikje pa perdorur celsi); Pilot automatik; ; Audi Drive selec. Perzgjedh nje ng. Tiranë
14 900€
Shtuar: 25 shkurt 2022, numri: 114554
Modeli: Q5 
Viti: 2013 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 186000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q5 2.0T Quattro
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: automat
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: dogan e paguar
✔ Km: 186.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: sensor parkimi, sedilje elektrike me ngrohje dhe me memorie perpara, Navi, Bluetooth, CD, Aux, DVD, xenon + led, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
✔ Cmimi: 14.900€
✔ Telefon: +355692497771
NUK NDERROHET!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.