Audi Q5 viti 2011, E zezë, 2.0L, 157540km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A5 Quattro, viti i prodhimit 2017, 2.0.litre nafte, 190kf, 63000 km, super ekonomike, super e shpejt, super e sigurt!! Makina eshte brenda garancise deri ne korrik 2021 nga Audi international. Tiranë
MAKINA NDODHET NE VLOR; ; ; ; MAKINA DISPONON KONDICIONER, SENSOR PARKIMI PAS, SENSOR SHIU, DRITA ANTI MJEGULL, 5 AIRBAG, KOMPJUTER BORDI ME USB + BLUETOOTH + AUX, HAPJE-MBYLLJE QENDRORE ME PULT,... Tiranë
VERSIIN SLINE SEDILE LEKURE, FENER BI XENON + LED PARA DHE MBRAPA, PILOT AUTOMAT DISQE 17, SENSOR PARKIMI ET. NE GJENDJE SHUM TE MIRE FREKSION + VOLANT LUK TE SA PO MONTUAR ME DOGANE TE PAGUA. Tiranë
Butona ne timon F1 + /; ; Navigacion Model i ri; ; Sesnor Parkimi; ; Xhama te zinj, Tavani i zi Origjinal; ; S-LINE Fabrike; ; 18-Zoll goma te reja; ; Sherbime te kryera rregullisht; ; Gjendje... Tiranë
Shitet Audi A6 2.0tdi full optional automatike/; E SAPO TARGUAR; Ndarse ndenjse, rrota rezerv, konvertues katalitik, Kontroll zri, timon lkure, dritare elektrike, , mbshtetje lumbare, Sistemi. Tiranë
17 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 21 dhjetor 2019, numri: 112567
Modeli: Q5 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 157540 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Aparat transmisioni: I plotë 
Kontrolli i klimës Parktronic Fenerët Xenon Disqe aliazhi 
Shitet Audi Q5, S LINE fabrikisht e vit prodhimit 2011, ngjyra e zeze perlato me reflekse, kamjo Automat tronic, motorr 2.0 benzin TFSI Quatro 4x4 me Impiant Gazi i modelit PRINC me vlere 1500 i sapo montuar, mjeti ka 157.540 km origjinale ku mund ta verIfikoni te Audi po te deshironi me Nr Shasie WAUCFC8R7BA055636. Mjeti esht full option filter inpartikular, eshte per te gjitha terrenet dhe shum e rehatshme ne ecje, marshe ne timon F1, tavani panoramik i gjithi, sediljet lekure ngjyra bezhe, elektrike, impiant muzike me bagazhjer Bang & Olufsen, radio me Aux me kufje, klima automatike, sob qe hyn ne pune me temperature nen 4 grade, frigorifer, telefon, sensor parkimi para mbrapa, sensor shiu dhe drite, fenere te zinj me larje kseno bikseno qe kthehen sipas timonit, Stopat me led, xhama mbrapa te zinj + perde elektrike, me fikse zjarri, pilot automatik, pasqyra me palosje, disqe alumini 20 me goma te reja te markes Sport Maxx Dunlop, me dy marmita inoksi, Mjeti eshte me te gjitha sherbimet e kryera nuk ka nevoje per asgje bashklidhur dhe me Liber Servisi, Letra per nje vit te paguara, Mjeti ka ardhur nga jashte me date 13.06.2019

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.