Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2009
Kilometrazhi: 245,000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
15 000€
Viti: 2008
Kilometrazhi: 130000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
11 999€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 900€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 140000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
12 000€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 177000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 700€
I diskutueshëm
39 000€

Audi Q5

Shtuar: 16 mars 2019, numri: 1054
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Q5 
Viti: 2018 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
Shitet Audi Q5 2018 2.0 TFSI shume ekonomike. Full option ,10.500km origjinale per te cilat mbaj pergjegjesi, tapiceri lekure, kamera parkimi, buton start and stop, fiket ne semafor, komanda ne bord, marshe F1 ne timon, sedilje elektrike, clima para dhe pas . Te 4 gomat origjinale Michelin 100% te reja . Pilot automatik dhe shume opsione te tjera...
Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.