Audi A8 viti 2013, E zezë, 94000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Okazion audi a3 1.9 tdi 2009 170mije kilometra me te gjitha sherbimet e bera makina eshte ne gjendje te shkelqyer letrat deri ne tetor 2020. e pa perdorur ne shqiperi eshte targuar per her te par. Tiranë
Makina me te gjitha sherbimet edhe dekumentat e bera Tiranë
Shes audi A6 2.7 tdi kamje manual 6 marshe, me konsum 10 lt ne qytet dhe 6lt ne autostrade se nuk eshte allro. Klima tronic, navigator satelitor, bord kompjuter, pilot automatic, komanda n. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, motorr 1, 9 nafte s line, shitet per arsye mos perdorimi Tiranë
Okazion audi A6 Tiranë
36 500€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96068
Modeli: A8 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 94000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
Shitet Audi A8 Presidenciale e sapo ardhur nga Gjermani.; Makina ka 94.000 k. Makina eshte ne supergjendje!; SUPER FULL OPSIO. Nuk behen ndrim

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.