Audi A8 viti 2013, E zezë, 3.0L, 182000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A8 4.2 diesel viti 2006 bi turbo ne gjendje perfekte me 2 pal disqe e goma ska nevoje per asnje sherbim Tiranë
AUDI A6 S LINE (FACELIFT) Fabrike, Super ekonomike, Pilot automatik, Komande shpejtesie ne timon, Perde elektronike, Sedilie ngrohje/fryerje/memorie, Me Kamera parkimi origjinale, Key less g. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me letra te sapo prera per nje vi. Me liber sherbimesh ne super gjendje motorrike dhe xhenerike, e gatshme per ta kontrolluar Ku te don. Vaj filtra te Sapo nderruar. Tiranë
Shitet Audi A4; Kambio Automa; I sapoardhur nga Zvicra me liber sherbimesh vetem ne SwissAuto Exper; Mundesi blerje me keste vetem me karte identite. SWISS AUTO MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA. Tiranë
E Sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar, motor 2.4 benzine Gaz, impiant Stag I sapomontuar me garanci, me 250.000 kilometra me liber sherbimi me dy cele. Klima, sensor parkimi, perd. Tiranë
22 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 22 dhjetor 2020, numri: 113741
Modeli: A8 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 182000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Start / Stop ,Keyless Go
Fikje Ndezje auto ne trafik
Sedile memory, ngrofje-ftofje, masazh, fryrje shfryrje
Kamer parkimi+ sensore para/mbrapa
Timoni me ngrofje+ dridhje kur nderron korsine
Baxha me panel per karikimin e baterise
Xhama te Zinj Dopio + Perde me panel
Fener Mattrix Full Led
Distronic Frenon dhe ruan distancen vet
Audi Lane Assist Lexon vijat e bardha
Marsha ne timon F1
Dyert me thithje + bagazhi me buton
Klima Digitale me 4 zona
Sound Bose+ Mp3,Memory Card, CD, AM/FM
Pasqyra elektrike me sinjale Rreziku
Baxha me panel per karikimin e baterise
Sensore Dritash+ Shiu+Gomash
Ambient Light me 3 ngjyra

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.