Audi A8 viti 2012, E bardhë, 4.2L, 130000km

22 000€
Shtuar: 20 tetor 2021, numri: 114288
Modeli: A8 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 4.2 litra
Marshe ne timon F1 (+/-)
Baxho xhami
KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
Pilot automatik
Audi Drive select. Perzgjedh nje nga 4 karakteristikat e makines Comfort, Auto, Dynamic, Individual) qe ndryshojne performancen e makines, konsumin, suspensionin dhe kohen e nderrimit te marsheve
Pasqyra me palosje elektrike
Sensor shiu
Sensor dritash
Sensor parkimi para-mbrapa (shfaqet makina ne ekran)
Kamera parkimi
Komanda ne timon
Timoni me levizje elektrike
Timoni me ngrohje
Kompjuter bordi multifunksional, i komandueshem me ane te komandave ne timon
Sistem muzike BANG&OLUFSEN (sistemi me cilesor dhe me kualitet me te larte sot per sot)
Sistem Audi MMI (Navigator funksional, bagazhier me 6CD, TV, DVD, CD, MP3, SD card, Bluetooth, Radio, AUX)
Led Ambient origjinal tek dyert, tek kembet dhe tek tavani, ne 3 ngjyra (e kuqe, e bardhe, portokalli)
Interiori lekure ngjyre pana shume i paster
Kroskot druri origjinal dhe c’do gje eshte me qepje te detajuar nga fabrika
Paketa me memorje (timoni, sendilet, pasqyrat)
Sendile me masazh profesional
Sendile me levizje elektrike
Sendile me fryrje-shfryrje
Sendile me thyerje
Sendile me memorje
Sendile me ngrohje-ftohje para
Sendile me ngrohje mbrapa
Klima dixhitale katerzonale
Bord elektrik multifunksional per pasagjeret mbrapa
Disqe 20" me goma te reja 100% te sapo vena (Michelin)
Xhama te zinj me leje para-mbrapa
Bagazhi hapet-mbyllet me buton
Feneret Matrix
Dokumenta dhe Siguracion Shqiptar te paguar deri Maji 2022.
Ka Siguracion Full Kasko
Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per c’do lloj prove nga ana juaj! Mundesi kontrolli tek AUDI
Vaji+Filter vaji+Filter ajri+Ferrota te sapo nderruara, bashkangjitur me fautre.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.