Audi A8 viti 2011, Manushaqe, 6.3L, 60000km

Njoftime të tjera të ngjashme

AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI; -VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006; -FACELIFT; -EURO 4; -189000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TUV; - KAMBIO MANUALE; -CHROMEPAKET; -SPORTBACK; -S-LIN. Tiranë
AUDI A6 3.0 NAFTE ALLROAD 4X4 KAMIO AUTOMAT START STOP F1 - + DISQE 18. FULL N. bejm dhe nderrim me makin te voge Tiranë
Audi A3, motorr 2.0 Diese (40P) Km 163.000 origjinale, Viti 2009, Kambio Automat Dsg, hill hold, Ngjyr e zez metallic, sedilje me ngrohje, navigator i madh, aux Sd card Usb, marshaF1. Tiranë
AUDI A6; 2.8 benzine ( ideale per impiant gazi ) QUATTRO VITI 2014 kambio AUTOMATIKE F1 107447 KM me garanci mund te kontrrollohet te AUDI NAVI BAXHA SENSOR PARKIMI, SHIU, DRITASH KAMER. Tiranë
Shitet audi a4 me portobagazh kamjo automatike ne gjendje shum te mire me dokumenta te paguara Tiranë
55 000€ I diskutueshëm
Telefoni:
0698471216
WhatsApp:
+38970582971
Shtuar: 7 nëntor 2019, numri: 25581
Adresa: Tiranë, Tirane, shfaq në hartë
Modeli: A8 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 60000 km
Ngjyra: Manushaqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 6.3 litra
Timoni: Majtas 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Parktronic Kompjuter i spondit Sistem navigimi Fenerët Xenon Kontrolli i lundrimit Baxha Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Larësi i fenerëve Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë I blinduar Me garanci Paisje gazi Tapiceri lёkurё 
pa asnje difekt, i pershtatshem per njerez qe adhurojne luksin dhe biznesmen qe adhurojne rehatin. me frigorifer dhe televizor, te gjitha kushtet luksoze qe vetem nje Audi A8 W12 6.3 Mund ti kete

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.