Audi A8, 4.0L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe cdo servis eshte bere ne zvicer, impianti i gazit eshte nga me te miret; ; (Landi Renzo) me vler 1600 franga; ; Viti-2007; ; Motorr-2.4; ; Km-177.500 origjinal. Tiranë
Shitet gjendje perfekte 2 muje ka qe ka ardhe nga gjermania 88 mije km cdo cdo sherbim te audi, motorr bi tdi 320 ps cmimi diskutushem ose nderrohet Tiranë
Quattro,; 2.0 Benzin; Viti: 2015; Tavan panoramik, Bang; Olufsen 14; Bokse 500W, Audi MMI,; Start -stop,; Adaptive Xenon Headlights,; Pasqyra elektrike dhe te vetpalosshme, Sinjale tek pasqyrat. Tiranë
Makina esht ne gjendje shum te mir ska asnje difekt cdo gjo funksionale sensor dritash shiu dhe parkimi mbrapa origjinal audi cd aux dhe usb me klim funksionale super ekonomike Tiranë
Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI 200 (272) kW (PS) S tronic; ; Motori: Diesel / 200 kW (272 kf) / 2, 967 cc; ; Lloji i transmetimit: automatik; ; Makin: ngasje me t gjitha rrotat; ; Ngjyra e jashtme: . Tiranë
5 500€
Shtuar: 13 korrik 2019, numri: 1273
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: A8 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 4.0 litra
-Audi A8 quattro motor 4.0 NAFTE Viti 2004
-Makina eshte me sherbime te rregullta
-Kambio Motor ne Gjendje Perfekte,
-Dopjo Klima Ftohje-Ngrohje,Ndezje Start\Stop
-Sistem I muzikes-BOSSE
-Disqe 19 Dogan Targa AA...
-Makina eshte me taks luksi..!! Ky cmim vetem me cash
Kontakt Whatsapp..!!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.