Audi A7 viti 2012, Gri, 3.0L, 226300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe cdo servis eshte bere ne zvicer, impianti i gazit eshte nga me te miret; ; (Landi Renzo) me vler 1600 franga; ; Viti-2007; ; Motorr-2.4; ; Km-177.500 origjinal. Tiranë
Shitet gjendje perfekte 2 muje ka qe ka ardhe nga gjermania 88 mije km cdo cdo sherbim te audi, motorr bi tdi 320 ps cmimi diskutushem ose nderrohet Tiranë
Quattro,; 2.0 Benzin; Viti: 2015; Tavan panoramik, Bang; Olufsen 14; Bokse 500W, Audi MMI,; Start -stop,; Adaptive Xenon Headlights,; Pasqyra elektrike dhe te vetpalosshme, Sinjale tek pasqyrat. Tiranë
Makina esht ne gjendje shum te mir ska asnje difekt cdo gjo funksionale sensor dritash shiu dhe parkimi mbrapa origjinal audi cd aux dhe usb me klim funksionale super ekonomike Tiranë
Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI 200 (272) kW (PS) S tronic; ; Motori: Diesel / 200 kW (272 kf) / 2, 967 cc; ; Lloji i transmetimit: automatik; ; Makin: ngasje me t gjitha rrotat; ; Ngjyra e jashtme: . Tiranë
20 900€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96134
Modeli: A7 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 226300 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.99 cc nafte, kambio automatike, quattro 4x4, viti prodhimit 2012, s-line, sallon lekure, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, dy celesa me pult, goma te reja, pilot automat, start& stop, sensore parkimi para dhe mbrapa, drita led + xenon bixenon, larje feneresh etj; Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshm; Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana jua.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.