Audi A6 viti 2016, Gri, 3.0L, 234000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A5 2.0 TDI Quattro; ; Viti: 2015; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan e paguar; ; Km: 201.000 km; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro; ; Viti: 2016; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 232.000; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese: Look RS6. Tiranë
Viti i prodhimit: 2011; ; Karburanti: Diesel/Nafte; ; Fuqia motorrike: 1.6 TDI; ; 206635 KM origjinale; ; Goma Dunlop te reja; ; Letrat te paguara; ; Kasetofon Memory card/ AUX / Bluetooth / Radio... Tiranë
Audi A6 V6 2.4 Benzine/Gaz Viti 2006; ; Km 250.000; ; Impiant Gazi Stag me 5 vite Garanci, shenuar ne leje qarkullimi; ; Sedilje me ngrohje, Klima bi-zone; ; Kamio Automatike Sport; ; Pasqyra... Tiranë
Shitet- Audi A6 (2012); ; ; ; Automjeti eshte ne gjendje t shklqyeshme dhe vjen i pajisur me dokumentat e paguar. Tiranë
24 000€
Shtuar: 28 korrik 2022, numri: 114610
Adresa: Tiranë, Autostrada Tirane - Durres, Marikaj, shfaq në hartë
Modeli: A6 
Viti: 2016 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 234000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Aparat transmisioni: 4 x 4 
SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro
✔ Viti: 2016
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 234.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Start Stop, Keyless go, Head up display, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Tetuc, Distronic, Xenon, Fenere Inteligjent, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje/Ftohje dhe me Memorje, Bagazhi mbyllet me buton, Baxha, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
✔ Cmimi: 24.000€ me dogane te paguar
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.