Audi A6 viti 2014, E bardhë, 2.8L, 107447km

Njoftime të tjera të ngjashme

AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI; -VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006; -FACELIFT; -EURO 4; -189000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TUV; - KAMBIO MANUALE; -CHROMEPAKET; -SPORTBACK; -S-LIN. Tiranë
AUDI A6 3.0 NAFTE ALLROAD 4X4 KAMIO AUTOMAT START STOP F1 - + DISQE 18. FULL N. bejm dhe nderrim me makin te voge Tiranë
Audi A3, motorr 2.0 Diese (40P) Km 163.000 origjinale, Viti 2009, Kambio Automat Dsg, hill hold, Ngjyr e zez metallic, sedilje me ngrohje, navigator i madh, aux Sd card Usb, marshaF1. Tiranë
pa asnje difekt, i pershtatshem per njerez qe adhurojne luksin dhe biznesmen qe adhurojne rehati. me frigorifer dhe televizor, te gjitha kushtet luksoze qe vetem nje Audi A8 W12 6.3 Mund ti kete Tiranë
Shitet audi a4 me portobagazh kamjo automatike ne gjendje shum te mire me dokumenta te paguara Tiranë
16 900€
Telefoni:
0695223320
Shtuar: 7 nëntor 2019, numri: 25870
Modeli: A6 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 107447 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.8 litra
AUDI A6; 2.8 benzine ( ideale per impiant gazi ) QUATTRO VITI 2014 kambio AUTOMATIKE F1 107447 KM me garanci mund te kontrrollohet te AUDI NAVI BAXHA SENSOR PARKIMI, SHIU, DRITASH KAMERA BIXENON FENER ME LARJE KLIMA SEDILJE ME MEMORIE PERDE MBRAPA + ANSORE KEYLES GO MAKINA SHITET PER ARSYJE MOSPERDORIMI ESHTE ME DOGAN, TARGA, TAKSA, SIGURACION, KOLAUDIM 08/04/2020 CMIMI 16900 EURO I DISKUTUSHEM 0695223320 0682046441;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.