Audi A6 viti 2014, E bardhë, 2.0L, 249000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sedilje lekure ngjyre gri, kompjuter bordi, drita led perpara dhe mbrap. Sensor parkimi perpara dhe mbrapa, kopmjuter bordi, klima bizon. Super gjendje motorike, xhenerike dhe vizual. Sherbime. Tiranë
Sedilje Cope, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Sistem Audio Bose, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Gom. Tiranë
Shitet Audi A4, 1.8Tfsi Multi, benzine, pershtatshem per impiant gazi, dokumentat te prera, deri ne korrik 2022, xhama te zi per 5 vite te lincesuar, kambio automat 8G, aux, sd, cd, radio, fenere. Tiranë
Sedilje Cope, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dh. Tiranë
Shitet Audi A6 Avant 3.0 TDI QUATTRO; ; Jo Taks Lluks; ; Makina eshte shum e paster si nga brenda ashtu dhe nga jash; ; Xhama te zi si para ashtu dhe pas me dokumenta per 5 vjet deri ne 2026; ; Klim. Tiranë
17 400€
Shtuar: 13 shtator 2021, numri: 114229
Modeli: A6 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike. Sedilje lekure me memorizim, me ngrohje. Kamera dhe sensor. Star & stop (fiket ndizet ne semafor). Dritat matrix, komandohen automatikisht dritat e gjata.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.