Audi A6 viti 2012, Gri, 3.0L, 212000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ME DOGAN TE PAGUAR, ME NAVIGATION, BAGAZHIER, KOMANDA NE TIMON, SENSOR PARKIMI, GJENDJE PERFEKTE Tiranë
Sedilje Cope, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Sistem Audio Bose, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Gom. Tiranë
Sedilje Cope, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dh. Tiranë
aufi a4 viti prodhimit 2009; ; motorr 2.0 tdi kambio automat dsg 8g; ; me dogane te paguar super gjendje; ; 181 mije km origjinale cmimi 7500; ; cel 0686431333 Tiranë
shitet audi a4 viti prodhimit 2006; ; motorr 1.9 tdi kambio manuale; ; sapo ardhur nga austria me dogane te paguar; ; sherbime kompmet te bera ne super gjendje; ; teknike dhe vizuale cmimi 4300; ;... Tiranë
15 000€
Shtuar: 16 korrik 2021, numri: 114129
Adresa: Tiranë, Medar Shtylla, shfaq në hartë
Modeli: A6 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 212000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 205 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
ABS Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Sistem navigimi Fenerët Xenon Kontrolli i lundrimit Baxha Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Tapiceri lёkurё 
Shitet Audi A6 Avant 3.0 TDI QUATTRO
Jo Taks Lluksi.
Makina eshte shum e paster si nga brenda ashtu dhe nga jasht.
Xhama te zi si para ashtu dhe pas me dokumenta per 5 vjet deri ne 2026.
Klima Automatike 4 zona
Auxiliary heating,Cruise control,Sedilje lekure elektrike me memorje dhe me ngrohje.
Pasqyra anësore elektrike me palosje dhe ngrohje(Tharje).Baxha Tavani
Timon lëkure,Sensor Drite,Komanda ne Timon
Sensor Shiu,Sistemi i ndezjes start-stop me buton.
Bluetooth,CD player,Transmetim i integruar i muzikës,Kompjuter në bord
Radio,Sound System.
ABS,Sistem Alarmi.Blind Spot Monitor,Mbyllje qendrore te dyerve,Airbag,Power steering,Fener Ksenon.
Full Option!
Ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe xhenerike. Mund ta kontrrolloni ku te deshironi.
Targa Shqiptare,Taksa dhe Siguracion i paguar deri me korrik 2022.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.