Audi A6 viti 2012, E zezë, 3.0L, 164000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A6 2.0tdi full optional automatike/; E SAPO TARGUAR; Ndarse ndenjse, rrota rezerv, konvertues katalitik, Kontroll zri, timon lkure, dritare elektrike, , mbshtetje lumbare, Sistemi. Tiranë
Audi A4 2008 3.0 TDI QUATTR. Naft. Eshte i bere me porosi. Ka sensore parkimi para dhe mbrapa. Pasqyra me veterresi. Ka Marsha ne timo. Ka Sistem Navi. Pasqyrat mbyllen automatikish. N. Tiranë
Shitet Audi A6 viti 2015 super mjet 3000 cc Nafte Blu eficent ne gjendje perfekte full opsion me letra per nje vi. Cmimi 22500 euro nr cel Tiranë
Audi Q7 viti 0/2009 Motorr 3.0nafte me 214000km; disponon cdo opsion te mundshem te ketij lloji 'sendilje elektrike ngrohje/ fryrje/shfryrje, sensor e kamer parkimi, tavan panoramik, pilot automa. Tiranë
AUDI A-S6 Automat Full ekstra; mimi 5200; Viti 2005; Automatik; motorr 3.0 pa taka lluksi; Navi te madh DVD + Tel; Komanda ne timon; baxho elektrike; Marshe ne timon; sallon lekure, ngjyra bezh. Tiranë
16 400€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113210
Modeli: A6 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 164000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 345 
SAPO ERDHI NGA FLORIDA Audi A6 SUPERCHARGED QUATTRO - Premium e vit prodhimit fundi 2012, ngjyra e zeze perlato, motorr 3.0 Supercharged benzin TFSI Quattro 4x4 nuk leviz ne kthesa, i pershtatshem per impjant Gazi ku i shkon 100% Gaz, mjeti ka 164.000 Milje origjinale; Mjeti esht super full per modelin e vet esht per te gjitha terrenet dhe shum e rehatshme ne ecje, ka dy celsa, ndizet pa celes por me Start$Stop, me hapje me shenje te gishtit pa celes, full led brenda te dyret dhe jasht te dorezat e dyerve, Timon me memorje sipas pozicionit qe deshironi, esht shum e shpejt ku ka 345 kuaj fuqi, konsum mesatar 7 deri 10 litra benzin mund ta provoni vet ne varsi te gazit qe i jepet, tavani panaromic me baxho, sediljet lekure ngjyra e zeze + elektrike me memorje levizin sipas pozicionit qe deshironi,; KAMER PARKIMI; SENSOR PARA MBRAPA; CMIMI 16.400; BEHET ME GAZ 100% TE ELTONI AUTOGAS ME INPIANTIN; ICOM 1300; M. DOGANE TE PAGUAR; (OSE NDROHET ME A8 OSE X6 2010 E LAR) Tel/ + 17276574501 (WHATSAP) Cel: 0695234475

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.