Audi A6 viti 2012, E zezë, 2.0L, 190000km

Njoftime të ngjashme

Viti i prodhimit: 2011; ; Karburanti: Diesel/Nafte; ; Fuqia motorrike: 1.6 TDI; ; 206635 KM origjinale; ; Goma Dunlop te reja; ; Letrat te paguara; ; Kasetofon Memory card/ AUX / Bluetooth / Radio... Tiranë
Audi A6 V6 2.4 Benzine/Gaz Viti 2006; ; Km 250.000; ; Impiant Gazi Stag me 5 vite Garanci, shenuar ne leje qarkullimi; ; Sedilje me ngrohje, Klima bi-zone; ; Kamio Automatike Sport; ; Pasqyra... Tiranë
Makina Posedon keto opsione:; Komanda ne timon; ; Timon spotiv lekure; ; Marsha F1 ne timon; ; Digital display; ; Voice commands; ; Mates vaji, voltazhi baterie, presioni,; ; Xhama dhe pasqyra... Tiranë
Marshe ne timon F1 ( + /); Baxho xhami; ; KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Sto) dezje-fikje pa perdorur celsi); Pilot automatik; ; Audi Drive selec. Perzgjedh nje ng. Tiranë
Sedilje lekure ngjyre gri, kompjuter bordi, drita led perpara dhe mbrap. Sensor parkimi perpara dhe mbrapa, kopmjuter bordi, klima bizon. Super gjendje motorike, xhenerike dhe vizual. Sherbime. Tiranë
16 000€
Shtuar: 29 dhjetor 2021, numri: 114414
Adresa: Tiranë, Kulla III, Kati 2, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë 1001, shfaq në hartë
Modeli: A6 
Viti: 2012 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 180 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Shitet- Audi A6 (2012)
Automjeti eshte ne gjendje të shkëlqyeshme dhe vjen i pajisur me dokumentat e paguara.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.