Audi A6 viti 2007, Gri, 3.0L, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Okazion audi a3 1.9 tdi 2009 170mije kilometra me te gjitha sherbimet e bera makina eshte ne gjendje te shkelqyer letrat deri ne tetor 2020. e pa perdorur ne shqiperi eshte targuar per her te par. Tiranë
Makina me te gjitha sherbimet edhe dekumentat e bera Tiranë
Shes audi A6 2.7 tdi kamje manual 6 marshe, me konsum 10 lt ne qytet dhe 6lt ne autostrade se nuk eshte allro. Klima tronic, navigator satelitor, bord kompjuter, pilot automatic, komanda n. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, motorr 1, 9 nafte s line, shitet per arsye mos perdorimi Tiranë
Okazion audi A6 Tiranë
6 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96060
Modeli: A6 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Shitet Audi A6 3.0 tdi quattro. Ngjyra gri, sedilje lekur e zeze, xhama te zinje origjinal, xhami para me nuance lejla, marsha ne timon f1 + /-, me klima bizonale, sensore parkimi, hartat e navigatorit te perditesuara ne 3D, per gjithe europen edhe ballakanin perfshi edhe shqiperine, makina ka 212.000 km, sherbimet te gjitha ke kryera vaj motori vaj kamjo, goma 100% te reja, xeno/bixeno, me larese feneresh para, drita posht pasqyres, ambient lighting anash dyerve para edhe mbrapa, disqe s line 18, nuk pranoje me ndrrim

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.