Audi A6 viti 2007, Gri, 2.4L, 1184.400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A6 2.0tdi full optional automatike/; E SAPO TARGUAR; Ndarse ndenjse, rrota rezerv, konvertues katalitik, Kontroll zri, timon lkure, dritare elektrike, , mbshtetje lumbare, Sistemi. Tiranë
Audi A4 2008 3.0 TDI QUATTR. Naft. Eshte i bere me porosi. Ka sensore parkimi para dhe mbrapa. Pasqyra me veterresi. Ka Marsha ne timo. Ka Sistem Navi. Pasqyrat mbyllen automatikish. N. Tiranë
Shitet Audi A6 viti 2015 super mjet 3000 cc Nafte Blu eficent ne gjendje perfekte full opsion me letra per nje vi. Cmimi 22500 euro nr cel Tiranë
Audi Q7 viti 0/2009 Motorr 3.0nafte me 214000km; disponon cdo opsion te mundshem te ketij lloji 'sendilje elektrike ngrohje/ fryrje/shfryrje, sensor e kamer parkimi, tavan panoramik, pilot automa. Tiranë
AUDI A-S6 Automat Full ekstra; mimi 5200; Viti 2005; Automatik; motorr 3.0 pa taka lluksi; Navi te madh DVD + Tel; Komanda ne timon; baxho elektrike; Marshe ne timon; sallon lekure, ngjyra bezh. Tiranë
8 200€
Shtuar: 21 janar 2020, numri: 113309
Modeli: A6 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 1184.4 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.4 litra
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Parktronic Kompjuter i spondit Sistem navigimi Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Paisje gazi Tapiceri lёkurё 
Makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe cdo servis eshte bere ne zvicer, impianti i gazit eshte nga me te miret
(Landi Renzo) me vler 1600 franga
Viti-2007
Motorr-2.4
Km-177.500 origjinale
Sensor parkimi
Sensor shiu
Kamjo automat (F1)
Full option

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.