Audi A6 viti 2006, Bojë argjendi, 2.4L, 250000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro; ; Viti: 2016; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 234.000; ; Ngjyra: Gri; ; Opsionet shtese: Start Stop, Keyles. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A5 2.0 TDI Quattro; ; Viti: 2015; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan e paguar; ; Km: 201.000 km; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro; ; Viti: 2016; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 232.000; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese: Look RS6. Tiranë
Viti i prodhimit: 2011; ; Karburanti: Diesel/Nafte; ; Fuqia motorrike: 1.6 TDI; ; 206635 KM origjinale; ; Goma Dunlop te reja; ; Letrat te paguara; ; Kasetofon Memory card/ AUX / Bluetooth / Radio... Tiranë
Shitet- Audi A6 (2012); ; ; ; Automjeti eshte ne gjendje t shklqyeshme dhe vjen i pajisur me dokumentat e paguar. Tiranë
5 700€
Shtuar: 6 janar 2022, numri: 114428
Modeli: A6 
Viti: 2006 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.4 litra
Audi A6 V6 2.4 Benzine/Gaz Viti 2006
Km 250.000
Impiant Gazi Stag me 5 vite Garanci, shenuar ne leje qarkullimi
Sedilje me ngrohje, Klima bi-zone
Kamio Automatike Sport
Pasqyra elektrike me ngrohje
Baxha xhami
Drita xenon
Bagazhier
Cmimi 5700 Euro

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.